HLÍDÁNÍ DĚTÍ BAMRELLA

spokojenost dětí a bezpečí pro váš klid

Hledáte spolehlivou a profesionální službu hlídání dětí? Chcete si užít volný čas nebo se věnovat práci bez starostí o své ratolesti? Pak je tu pro vás Bambrella, která nabízí kvalitní a flexibilní hlídání dětí v domácnostech i na firemních akcích.

  • Spolehlivě
  • Profesionálně
  • Doma i na firemních akcích

ZKUŠENÉ CHŮVY PRO VAŠE DĚTI

POMÁHÁME RODIČŮM, DĚTI BAVÍME A ROZVÍJÍME

Hlídání dětí je důležitá služba, která pomáhá rodičům zvládat náročný životní styl a zároveň zajistit bezpečí a pohodu svým dětem. Hlídání dětí není jen o tom, aby se děti nenudily nebo nezlobily, ale také o tom, aby se rozvíjely, učily a bavily.

ZODPOVĚDNĚ A PROFESIONÁLNĚ

Vyžaduje zodpovědnost, trpělivost a cit pro děti. Chůva je schopná navázat s dítětem vztah založený na důvěře a respektu. Vždy se přizpůsobí potřebám a zájmům dítěte, ale také dodržuje pravidla a hranice stanovené rodiči. Měla by být schopná reagovat na různé situace, které mohou nastat při hlídání, a v případě potřeby poskytnout první pomoc.


CENÍK HLÍDÁNÍ

Hlídání jednoho dítěte                                                                                     200,- Kč/hodina
Hlídání druhého dítěte                                                                                     250,- Kč/ hodina
Za každé další dítě příplatek                                                                           30,- Kč/hodina
Příplatek hlídání dítěte za víkend/svátek                                                     50,- Kč/ 100,-Kč hodina
Zajištění hlídání do druhého dne                                                                    300,- Kč/hodinaPři dlouhodobé spolupráci s rodinou  (minimálně 60 hodin měsíčně/opakovaně) sleva 15%


  • Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH
  • Minimální doba hlídání je 3 hodiny 
  •  V případě hlídání po 22. hodině žádáme zákazníka, aby zajistil chůvičce dopravu do místa bydliště nebo chůvičku nechal přespat do rána. 


Hlídání dětí je také příležitost pro chůvu i dítě k osobnímu růstu a rozvoji. Chůva může dítěti nabídnout nové podněty, zkušenosti a znalosti. Dítě může chůvě ukázat svůj svět, svou fantazii a své emoce. Hlídání dětí je tak vzájemným obohacováním a sdílením.

OBJEDNAT HLÍDÁNÍ

BAMBRELLA JE VŽDY SPOLEHLIVÁ

spokojenost dětí a bezpečí pro váš klid

Bambrella nabízí tým zkušených a prověřených chův, které mají rády děti a umí se o ně skvěle postarat. Nabízíme hlídání dětí od 2 do 15 let, ať už potřebujete jednorázovou pomoc nebo pravidelnou spolupráci. Hlídáme v domácnostech, na hotelích, na svatbách, firemních večírcích nebo jiných akcích, kde chcete mít děti pod dohledem.

  • Hlídání dětí od 2 do 15 let
  • Jednorázově i dlouhodobě

SEZNAMTE SE S NAŠIMI CHŮVAMI

Naše chůvy jsou pečlivě vybírány a školeny, aby splňovaly naše vysoké standardy. Všechny mají platný certifikát první pomoci a zkušenosti s hlídáním dětí různého věku a potřeb. Respektujeme individuální přání a požadavky rodičů i dětí. Naše chůvy jsou navíc kreativní, hravé a empatické. S dětmi si rády hrají, čtou jim pohádky, učí je nové věci nebo je vezmou na procházku.

  • Profesionální přístup
  • Klid pro rodiče
CHŮVY BAMBRELLA

PRO ÚSMĚVY VAŠICH DĚTÍ

Náš tým neustále rozšiřujeme.

Petra Rosová

Jmenuji se Petra a od roku 2022 studuji na bakalářku na pedagogické fakultě MU v Brně. S prací s dětmi mám již zkušenosti nejen při osobním hlídání, ale také jako vedoucí na táboře Radost. A to sedí - děti jsou pro mne radost. V mé péči jsou děti v bezpečí a šťastné.

Ester Dosoudilová

Jmenuji se Ester a je mi 19 let, jsem studentkou sociální práce a mám vystudovanou SŠ(sociální činnost). Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

 

Veronika Elsnerová

Jmenuji se Veronika Elsnerová a mé zkušenosti s prací s dětmi jsou bohaté. Mám silný vztah k hudbě a momentálně studuji učitelství pro mateřské školy. Mám za sebou více než roční praxi s hlídáním dětí v rodinách a doložitelnou praxi z mateřských škol. Jsem otevřená Montessori pedagogice a Daltonským principům a svoji kreativitu a zálibu v hudbě a malování ráda sdílím s dětmi.

Eliška Kopečková

Jsem Eliška. studuji obor pečovatelská služba. Děti jsou se mnou rády. Snažím se jim vždy dát to nejlepší pro jejich rozvoj a pohodu. Důležitý je pro mne klid rodičů, proto velmi dbám na bezpečí jejich ratolestí.

Klára Zouharová

Mé jméno je Klára a jeho význam je jasná nebo světlá. A právě tak přistupuji k dětem. Čas společně strávený je plný jasu a světla. Studuji pedagogickou fakultu obor učitelství pro 1. stupeň na Masarykově univerzitě. Ráda trávím čas s dětmi a věnuji se jim. Někdy, když to vyžadují, tak jim hraji na ukulele. Je to bezvadné.

Zuzana Hoblíková

Jmenuji se Zuzana, je mi 30 let a mám 6ti letou dceru která ještě chodí do školky. Momentálně si dodělávám kurz chůvy pro děti ,jelikož mě práce s dětmi baví a naplňuje. Ráda bych Vám a Vašim dětem nabídla svoje služby. 

KONTAKTUJTE BAMBRELLU

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální službu hlídání dětí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru vašim potřebám. S Bambrellou budete mít klidnou hlavu a spokojené děti.
Jméno a příjmení dítěte O co mám zájem Telefon E-mail Zpráva
Souhlas s GDPR
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Tímto přihlašuji dítě na příměstský tábor
Odeslat